SERVICES

PROJEKTY ROZBUDOWY

Projekt rozbudowy to usługa, która pozwala na zwiększenie przestrzeni użytkowej budynków już istniejących. W ramach naszej usługi projektowej, zajmujemy się kompleksowym opracowaniem projektu rozbudowy, uwzględniając wszystkie aspekty, takie jak bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetykę.
Nasi doświadczeni projektanci wykorzystują najnowsze technologie i narzędzia, aby stworzyć projekt rozbudowy, który spełni oczekiwania klienta i przyczyni się do zwiększenia wartości nieruchomości.

Read More

PROJEKTY PRZEBUDOWY

Projekt przebudowy uwzględnia zmiany w układzie funkcjonalnym budynku, modernizację systemów i instalacji oraz adaptację do nowych potrzeb i wymagań. Dzięki projektowi przebudowy klienci mogą wprowadzić pożądane zmiany w swoich budynkach, zwiększyć ich wartość rynkową oraz zwiększyć ich funkcjonalność i wygodę użytkowania. Oferujemy usługę projektowania przebudowy, która uwzględnia zarówno potrzeby klienta, jak i wymogi norm technicznych i prawnych.

Read More

PROJEKTY TERMOMODERNIZACJI

Nasza firma projektowa oferuje usługi związane z projektami termomodernizacji, które umożliwiają poprawę efektywności energetycznej budynków oraz zminimalizowanie kosztów związanych z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Projekt termomodernizacji zewnętrznej obejmuje kompleksowe działania związane z izolacją termiczną ścian zewnętrznych budynków oraz wymianą stolarki okiennej i drzwiowej.

Read More

Commercial Design

Our commitment to quality and services ensure our clients happy. With years of experiences and continuing research, our team is ready to serve your interior design needs. We’re happy to make you feel more comfortable on your home.

Read More